dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wiślinka - Oferty mieszkań z działeczką

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

1 493 220 zł44,42 m² 33 616 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C8.1, taras: 12,73 m, ogródek: 10,43 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 392 360 zł40,61 m² 34 286,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C13.2(U), taras: 10,59 m, ogródek: 7,44 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

938 736 zł26,21 m² 35 815,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł32,58 m² 21 454,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji , Podane ceny ofertowe są cenami brutto ( w tym 23% vat ) lokal B648 - taras: 7,59 m, ogródek: 26,98 m [ pełne zestawienie oferowanych lokali wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 786 575 zł55,40 m² 32 249 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C10.7, balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł79,71 m² 30 109,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksus w zgodzie z naturą - apartament Sol Marina, gdańsk, wyspa Sobieszewska Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Sol Marina - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 493 220 zł44,62 m² 33 465 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, apartament C9.1(U), taras: 12,73 m, ogródek: 10,43 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

974 775 zł26,28 m² 37 091,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C9.7, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na stronie brokera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł79,99 m² 36 242,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Przestronny apartament z ogrodem i miejscem cumowniczym Sol.

Szczegóły ogłoszenia

999 990 zł26,19 m² 38 182 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C8.11, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na stronie brokera.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piaskowa

Wiślinka,pomorskie

559 262 zł30 m² 18 894 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 355 655 zł41 m² 32 690 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

938 736 zł26 m² 35 815,90 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

2 028 000 zł51 m² 40 047,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu położonego w prestiżowej inwestycji nad wodą, w miejscowości Wiślinka zaledwie kilkanaście minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

2 028 000 zł51 m² 40 047,40 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

2 699 000 zł78 m² 34 794,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 1 6 7 2 9 0 , 1 5 zł 2 699 000.00zł brutto 2 5 7 5 0 3 2 , 6 4 zł 2 194 308,94 zł netto Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 77,57m z tarasem 16,59m oraz ogródkiem 252,53m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

819 190 zł32 m² 25 940,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny second home lub prestiżowa inwestycja Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą luksusowego apartamentu na Wyspie Sobieszewskiej - jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wiślinka,pomorskie

688 329 zł30 m² 23 254,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż prosto od dewelopera! bez prowizji! luksusowe apartamenty Z miejscem cumowniczym inwestycja gotowa na koniec 2026 atuty - luksusowe apartamenty - 1, 2, 3-pokojowe do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wiślinka,pomorskie

1 206 442 zł48 m² 24 967,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 355 655 zł41 m² 32 690 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

938 736 zł26 m² 35 815,90 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

789 900 zł33 m² 24 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament z ogrodem w luksusowej marinie - Gdańsk Sobieszewo Powierzchnia: 32,58 m | 2 pokoje | Parter | Ogród 26,98 m | Taras 7,59 m Gwarantowana stopa zwrotu: 9,33% rocznie Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

819 190 zł32 m² 25 940,20 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

938 736 zł26 m² 35 815,90 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 355 655 zł41 m² 32 690 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 586 880 zł55 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą połączyć wypoczynek nad wodą z niezawodnym potencjałem inwestycyjnym. Teraz w cenie znacznie niższej niż u dewelopera! - oferta ograniczona.