dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Wiślinka - Oferty sprzedaży

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 300 000 zł94 m² 35 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Opis Luksusowy apartament z prywatnym miejscem cumowniczym w prestiżowej inwestycji Sol Marina. Atuty Piękny widok na wodę Wysoki standard budynku Cicha i spokojna okolica Niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł27 m² 53 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis Apartament Sol Marina z prywatnym miejscem cumowniczym. Atuty Piękny widok na wodę Wysoki standard budynku Cicha i spokojna okolica Niepowtarzalny charakter inwestycji Prywatne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Łąkowa,Wiślinka

3 Mieszkania od 1 489 000 zł

 

Termin realizacji:2024

 

Metraże:54,99 - 77,57 m²

Ekskluzywny second home lub prestiżowa inwestycja Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą luksusowego apartamentu na Wyspie Sobieszewskiej - jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji.

Szczegóły inwestycji

Łąkowa,Wiślinka

3 Mieszkania od 977 850 zł

 

Termin realizacji:2024

 

Metraże:26,21 - 82,41 m²

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji, w miejscowości Wiślinka, w sąsiedztwie dziewiczej natury oraz plaż Wyspy Sobieszewskiej. To miejsce stworzone dla.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Łąkowa,Wiślinka

3 Mieszkania od 799 900 zł

 

Termin realizacji:2024

 

Metraże:26,19 - 82,33 m²

Sol Marina - Luksus nad wodą. Twoje miejsce w nadmorskim raju. Zamieszkaj w prestiżowej inwestycji Sol Marina, położonej w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Wybrzeża. To.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

799 900 zł26,19 m² 21 454,88 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Wiślinka

Wiślinka,pomorskie

676 000 zł30 m² 22 533 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdańsk Sobieszewo / Wiślinka - nad wodą, przy nabrzeżu Martwej Wisły Stan deweloperski - gotowe do odbioru 23% vatu Apartament inwestycyjny Dostęp do mariny z miejscami cumowniczymi Unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 388 000 zł51,19 m² 27 114,67 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

3 349 110 zł82,33 m² 40 679,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sol Marina - Luksus nad wodą. Twój apartament w pierwszej linii brzegowej. Zamieszkaj w prestiżowej inwestycji Sol Marina, położonej w jednym z najbardziej malowniczych zakątków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł56,82 m² 26 205,56 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Wiślinka

Wiślinka,pomorskie

1 199 000 zł48 m² 24 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gdańsk Sobieszewo / Wiślinka - nad wodą, przy nabrzeżu Martwej Wisły Stan deweloperski 23% vatu Apartament inwestycyjny Dostęp do mariny z miejscami cumowniczymi Unikatowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł39,70 m² 22 166,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z prywatną mariną Prywatne nabrzeże | Marina lifestyle | Własny ogród | Widok na jachty | Premium To wyjątkowa propozycja dla osób szukających harmonii między nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł39,74 m² 27 176,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: - doskonała, prestiżowa lokalizacja - jedyna taka inwestycja w Polsce - 20 minut samochodem od Śródmieścia Gdańska - Wysoki potencjał inwestycyjny - elitarny charakter - Droga ekspresowa S7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł56,82 m² 26 205,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament położony w unikatowej, nadwodnej inwestycji o charakterze marinowym, stworzonej z myślą o osobach ceniących komfort, prestiż i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł54,72 m² 27 229,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą połączyć wypoczynek nad wodą z niezawodnym potencjałem inwestycyjnym. Oferta w cenie znacznie niższej niż u dewelopera! lokalizacja Sol.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 662 960 zł50,70 m² 32 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Rynek pierwotny

977 850 zł26,21 m² 37 308,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Rynek pierwotny

789 900 zł32,58 m² 24 244,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty nad wodą | Gdańsk | Styl życia premium Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność nabiera wyjątkowego wymiaru, a każdy dzień zaczyna się od widoku na wodę i spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 167 290 zł77,57 m² 40 831,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny second home lub prestiżowa inwestycja. Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą luksusowego apartamentu na Wyspie Sobieszewskiej - jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 352 365 zł82,41 m² 40 679,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Rynek pierwotny

1 773 703 zł54,99 m² 32 255,01 zł/m²

 

 

 

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 080 000 zł31,38 m² 34 416,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego, wyjątkowego apartamentu z widokiem na Marinę w stanie deweloperskim, położonego w prestiżowej inwestycji Sol Marina,.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 585 zł40,72 m² 27 642,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty - Prywatne miejsce do cumowania łodzi główny atut nieruchomości, idealny dla miłośników żeglarstwa i sportów wodnych - Powierzchnia: 40,72 m - Funkcjonalny układ 2.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł30 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament na sprzedaż | sol marina Gdańsk Widok na Marinę. Lokalizacja: gdańsk, sobieszewo, ul. Łąkowa 199 Budynek B7. Powierzchnia użytkowa: 30 m Piętro: 2 z 3 (winda) Stan: deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł79,99 m² 36 242,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Przestronny apartament z ogrodem i miejscem cumowniczym Sol.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piaskowa

Wiślinka,pomorskie

559 262 zł30 m² 18 894 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Wiślinka,pomorskie

980 847 zł48 m² 20 299 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

2 699 000 zł78 m² 34 794,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 1 6 7 2 9 0 , 1 5 zł 2 699 000.00zł brutto 2 5 7 5 0 3 2 , 6 4 zł 2 194 308,94 zł netto Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 77,57m z tarasem 16,59m oraz ogródkiem 252,53m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

995 500 zł38 m² 26 315,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

1 2 7 7 3 5 5 , 0 0 zł 995 500,00zł brutto 1 0 3 8 5 0 0 , 0 0 zł 809 349,59zł netto Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 37,83m z tarasem 12,21m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

799 900 zł26 m² 30 542,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

9 9 9 9 9 0 , 0 0 zł 799 900,00zł brutto 8 1 3 0 0 0 , 0 0 zł 650 325,20zł netto Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 26,19m z balkonem 5,47m , położony na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

819 190 zł32 m² 25 940,20 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

789 900 zł33 m² 24 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament z ogrodem w luksusowej marinie - Gdańsk Sobieszewo Powierzchnia: 32,58 m | 2 pokoje | Parter | Ogród 26,98 m | Taras 7,59 m Gwarantowana stopa zwrotu: 9,33% rocznie Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

819 190 zł32 m² 25 940,20 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 586 880 zł55 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą połączyć wypoczynek nad wodą z niezawodnym potencjałem inwestycyjnym. Teraz w cenie znacznie niższej niż u dewelopera! - oferta ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

875 000 zł30 m² 29 342,70 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

819 180 zł32 m² 25 939,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024