Apartament, ul. Łąkowa

Łąkowa, Wiślinka, pomorskie

  • 880 000 zł
  • 39,70 m²
  • 22 166,25 zł/m²

Zdjęcie

Karol Sawerski

Skontaktuj się

Apartament, ul. Łąkowa

Łąkowa, Wiślinka, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

880 000 zł

39,70 m²

22 166,25 zł/m²

Apartament, ul. Łąkowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

880 000 zł 39,70 m² 22 166,25 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 880 000 zł (22 166,25 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 39,70 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Partners International, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 575991

Lokalizacja

Opis nieruchomości

APARTAMENT Z PRYWATNĄ MARINĄ

Prywatne nabrzeże | Marina lifestyle | Własny ogród | Widok na jachty | Premium

To wyjątkowa propozycja dla osób szukających harmonii między nowoczesną architekturą a unikalnym stylem życia na wodzie. Apartament w prestiżowej inwestycji Sol Marina przy ulicy Łąkowej to miejsce, gdzie luksus spotyka się z prywatnym nabrzeżem, oferując standard życia typu premium oraz bezpośredni kontakt z naturą u ujścia Wisły do Bałtyku. (...)

Agent

Karol Sawerski

880 171...

880 171 719

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość