dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wiślinka - Oferty sprzedaży lub najmu

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

580 000 zł22,57 m² 25 697,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ta oferta to wyjątkowa okazja zakupu pokoju hotelowego w już funkcjonującym od dwóch lat Hotelu Grano solmarina luksusowym obiekcie położonym w jednej z najbardziej malowniczych części.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł39,68 m² 39 566,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty- powierzchnia: 39,68 m - Położenie: i piętro - Nowoczesny design wpisujący się w aktualne trendy - Słoneczne, w pełni urządzone mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 683 952 zł51,34 m² 32 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C4.1(U), taras: 24,42 m, ogródek: 31,19 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 631 275 zł51,15 m² 31 891,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Rynek pierwotny

1 662 960 zł50,70 m² 32 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji, w miejscowości Wiślinka, w sąsiedztwie dziewiczej natury oraz plaż Wyspy Sobieszewskiej. To miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

982 770 zł26,23 m² 37 198 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C8.7, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na stronie brokera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

977 850 zł26,21 m² 37 308,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 715 850 zł51,56 m² 33 278,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C8.9, balkon: 6,08 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na stronie brokera.

Szczegóły ogłoszenia

1 784 115 zł50,94 m² 35 023,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C11.4, balkon: 11,67 m, m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 900 zł32,58 m² 24 244,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty nad wodą | Gdańsk | Styl życia premium Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność nabiera wyjątkowego wymiaru, a każdy dzień zaczyna się od widoku na wodę i spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 802 636 zł56,38 m² 31 973 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, apartament C7.4(U), balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł41,30 m² 43 341,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty - Powierzchnia: 41,16 m - Funkcjonalny układ 2 pokoi idealne dla pary, rodziny lub inwestora pod wynajem - Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 000 zł31,43 m² 28 157,81 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

3 167 290 zł77,57 m² 40 831,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny second home lub prestiżowa inwestycja. Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą luksusowego apartamentu na Wyspie Sobieszewskiej - jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 352 365 zł82,41 m² 40 679,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Wiślinka,pomorskie

674 016 zł22,58 m² 29 850,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Cena netto: 547 980 zł Cena brutto: 674 016 zł (vat 23% zwracany zarówno dla osoby fizycznej jak i firmy) dla kogo? Jest to idealna propozycja dla osoby, która chce bezpiecznie zarabiać na wynajmie.

Szczegóły ogłoszenia

1 493 220 zł44,42 m² 33 616 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C8.1, taras: 12,73 m, ogródek: 10,43 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 773 703 zł54,99 m² 32 255,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny second home lub prestiżowa inwestycja Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą luksusowego apartamentu na Wyspie Sobieszewskiej - jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 392 360 zł40,61 m² 34 286,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C13.2(U), taras: 10,59 m, ogródek: 7,44 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł31,38 m² 34 416,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego, wyjątkowego apartamentu z widokiem na Marinę w stanie deweloperskim, położonego w prestiżowej inwestycji Sol Marina,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł85,57 m² 43 239,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 825 430 zł56,82 m² 32 126,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję nad samą Zatoką Gdańską - solmarina, gdzie luksus spotyka się z wodą, naturą i stylem życia klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

938 736 zł26,21 m² 35 815,95 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł41,30 m² 44 794,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty- powierzchnia: 41,3 m - Funkcjonalny układ 2 pokoi idealne dla pary, rodziny lub inwestora pod wynajem - Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 752 412 zł56,82 m² 30 841,46 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł32,58 m² 21 454,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji , Podane ceny ofertowe są cenami brutto ( w tym 23% vat ) lokal B648 - taras: 7,59 m, ogródek: 26,98 m [ pełne zestawienie oferowanych lokali wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 585 zł40,72 m² 27 642,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty - Prywatne miejsce do cumowania łodzi główny atut nieruchomości, idealny dla miłośników żeglarstwa i sportów wodnych - Powierzchnia: 40,72 m - Funkcjonalny układ 2.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł30 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament na sprzedaż | sol marina Gdańsk Widok na Marinę. Lokalizacja: gdańsk, sobieszewo, ul. Łąkowa 199 Budynek B7. Powierzchnia użytkowa: 30 m Piętro: 2 z 3 (winda) Stan: deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

1 786 575 zł55,40 m² 32 249 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C10.7, balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł79,71 m² 30 109,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksus w zgodzie z naturą - apartament Sol Marina, gdańsk, wyspa Sobieszewska Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Sol Marina - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 493 220 zł44,62 m² 33 465 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, apartament C9.1(U), taras: 12,73 m, ogródek: 10,43 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

974 775 zł26,28 m² 37 091,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C9.7, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na stronie brokera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł79,99 m² 36 242,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Przestronny apartament z ogrodem i miejscem cumowniczym Sol.